Rettet holdoversigt sæson 29

Puslespillet gik næsten op. Hvis det er helt umuligt for dig at komme til teater den dag, du er kommet på hold, så skriv en sms eller ring til tlf. 28 83 23 42.

Vi begynder fra mandag den 20. august. Husk en drikkedunk og at tage tøj på, du nemt kan bevæge dig i. Vi glæder os rigtig meget til at se jer alle – nye som gamle elever.

Kram og knus fra Lisbeth, Birgitte, Jan, Laura, Mathilde, Maja, Ulla, Stine og Diana.

Sæson 29

Hold 1 (8- 10 år) – Mandag KL. 16.00 – 18.00 – Undervisere: Ulla & Mathilde

  • Aske Sirius Jensen
  • Cornelia Mynthe Frydensbjerg
  • Dicle Atas
  • Emilie Nielsen
  • Felix Berg Andersen
  • Gustav Amby Pedersen
  • Liva Vindelev Vengsgaard
  • Luna Kimose Kastrup
  • Malthe Caspersen
  • My Karla Nottelmann
  • Mynte Lyngsø Gimbel
  • Rebecca Thestrup Overvad
  • Viola Kristine Garsdal Brøsted
  • Willum Fischer Ryttergaard

 

Hold 2 (10 – 12 år) – Tirsdag 16.00 – 18.00 – Undervisere: Laura & Maja

  • Alberte Schøler
  • Alma Fischer Ryttergaard
  • Alma Nielsen
  • Emma Lundbøl
  • Emma Nikolajsen
  • Gry Victoria Antonsen
  • Havanna Bailey
  • Julie Amby Pedersen
  • Karla Andersen
  • Mathilde Høegh Jensen
  • Milla Malou Henriksen
  • Naja Wraa
  • Otto Nottelmann
  • Sille Blegvad Jensen
  • Sofie Guldhammer
  • Sophie Mogensen
  • Victoria Hvas

 

Hold 3 (9 – 12år) – Onsdag kl. 16.00 – 18.00 – Undervisere: Laura & Mathilde

  • Anna Amstrup
  • Anna Johansen
  • Caroline Volstrup Andersen
  • Emilia Simonsen
  • Ida Karlsen
  • Johan Oliviera Nielsen
  • Jonas Engelbrecht
  • Ludvig Brøsted
  • Lærke Boel Helligsøe
  • Mathias Staal Petersen
  • Mie Christensen
  • Monika Julie Sørensen
  • Olivia Glavind Hultquist
  • Signe Liv Callisen
  • Sofia Warnat Andersen

 

Hold 4 (10 – 13 år) – Torsdag kl. 16.00-18.00 – Undervisere: Birgitte & Kjeldsen

  • Albert Sams Simonsen
  • Andrea Thomsen
  • Cecilie Prip
  • Cilje Noosgaard
  • Frigg Dipo
  • Lucas Buchhave
  • Marie Lassen
  • Mathias Jacobsen
  • Maya Nymann Løgstrup
  • Mille Ellegaard
  • Nanna Nicolajsen
  • Nicoline Johannesen
  • Olivia Beier Ommen
  • Sara Rose Murray
  • Sofie Amalie Bilstrup
  • Vibeke Nieling

 

Hold 5 (12- 15 år) – Tirsdag kl. 16.00-18.00 – Underviser: Jan

  • Arthur Scheel Leth
  • Caroline A. Birkebæk Thomassen
  • Christian W. Honoré
  • Cilia Krogh Skou
  • Cirkeline Sørensen
  • Emma V. Skjødt
  • Josefine Munk Jacobsen
  • Lærke Soelberg
  • Mathilde Dohn
  • Matilde Værum
  • Molly Aune List
  • Othilie Andersen
  • Sarah Dyrholm
  • Silje Darby
  • Tora Hafdis Jochumsen
  • Vigga Murmann Nissen

 

Hold 6 (13 – 15 år) – Tirsdag kl. 18.15-20.15 – Underviser: Jan

  • Amanda VH Nielsen
  • Cecilie Skiffard
  • Christian Heibøll Sørensen
  • Freja Clement Svejgaard
  • Jeppe Caspersen
  • Johan Meineche
  • Karoline Vinther
  • Laura Als
  • Mejse-Marie Riis Panduro
  • Mia Cannon
  • Olivia Hammerby
  • Signe Holland
  • Zophia Lisa Jensen

 

Hold 7 (16 – 17 år) – Tirsdag kl. 18.15-20.15 – Underviser: Lisbeth

  • Anna Ellinor Rønnow Rahbek
  • Annesophie F. Jakobsen
  • Annika Helene Sørensen
  • Augusta Detlefsen
  • Daniel Kløve
  • Emil Friis
  • Frederikke Alm
  • Ida Marie Kjær Larsen
  • Julie Rostgaard Nielsen
  • Kristian Mygind Klok
  • Mikkel Basse
  • Oskar Vinge Mikkelsen

 

Hold 8 (14 – 18 år) – Torsdag kl. 18.15 – 20.15 – Underviser: Jan

  • Anastasiya Pedersen
  • Caitlin Sheedy Jensen
  • Camilla Madsen
  • Caroline M. Alm
  • Elliot Berg Andersen
  • Ingrid Vang Jørgensen
  • Laura Henriksen
  • Laust Duus Nielsen
  • Luna Annemone Juul
  • Maria E. Andersen
  • Maria-Helene Riisberg
  • Olivia Olsen
  • Signe Ulstrup
  • Sofia Helene Klausen
  • Zandra Kristensen

 

Hold 9 (18- 21 år) – Torsdag kl. 18.15-20.15 – Undervisere: Birgitte & Lisbeth

  • Anders Dondes
  • Andreas Skov Jensen
  • Asger S. Andersen
  • Christian Værum
  • Elea Babette Strüssmann
  • Emil H. Lockwood
  • Francesca Mazzotti
  • Frederikke Duch Helsinghoff
  • Freja Rasmussen
  • Jens Weinreich Christensen
  • Juliane Helga Hansen
  • Kikki
  • Lea Bucci Bøgh
  • Maya Øbakke
  • Mikkel Schmidt
  • Milla T.H. Nielsen
  • Stine Kjeldsen
  • Victor Alm