Så skulle alle hold være på plads.

Der er blevet rykket lidt rundt, så alle elever kan være med og er glade og tilfredse. Vi elsker bare glade børn og unge…..

Hold 1:  Mandag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Lisbeth & Smitten/Mikkel Schmidt
Asta Dondes
Cornelia Mynthe Frydensbjerg
Felix Berg Andersen
Karla Sofie Holmegaard
Lili Malle Hermansen
Liva Riemann Lindholt
Liva Vindelev Vengsgaard
Maise Blumensaat Ingstrup
Olga Bylling
Selilja Dalbjørn
Simone Larsen
Sonja Junski Rützou

 Hold 2:  Tirsdag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Jan & Krogen/Maja Krog
Agnete Arnesen
Dicle Sara Atas
Emma Thun
Julie Tovgaard
Liva Bromann Mølbæk Petersen
Mathilde Høegh Jensen
Rebecca Thestrup Overvad
Sara Engelbrecht Larsen
Selma Amstrup
Signe Liv Callisen
Smilla Bøhl Simonsen
Viola Kristine Garsdal Brøsted

Hold 3: Torsdag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Jan & Kjeldsen/Stine Kjeldsen
Aurora Nikoline Espersen
Emilie Nielsen
Emma Lundbøl
Emma Nikolajsen
Frida Roed Garza
Gry Victoria Antonsen
Gustav Amby Pedersen
Havanna Bailey
Luna Kimose
Mathilde Knudsen
Mille Olivia Hansen
Silja Malik Poulsen
Silje Dalgas Bang
Sille Blegvad Jensen
Therese Bossow Winther
Victoria Hvas

Hold 4: Onsdag kl. 16.00-18.00
Undervisere: Laura & Mathilde
Cornelia Rydder
Ella Johansen
Ellen Kirstine G. Nørregaard
Ida Karlsen
Johan Oliviera Nielsen
Julie Amby Pedersen
Karla Andersen
Marie Lassen
Milla Malou Henriksen
Mille Ellegaard
Monika Julie Sørensen
My Nottelmann
Naja Wraa
Olivia Glavind Hultquist
Sofia Warnat Andersen
Sophie Mogensen

Hold 5: Torsdag kl. 16.00-18.00
Underviser: Laura
Albert Sams Simonsen
Alberte Schøler
Alma Fischer Ryttergaard
Anna Amstrup
Caroline Valgreen Borbjerg
Caroline Volstrup Andersen
Frigg Dipo
Jonas Engelbrecht
Lucas Buchhave
Ludvig Brøsted
Olivia Beier Ommen
Otto Nottelmann
Sofie Amalie Bilstrup
Sofie Guldhammer
Vibeke Nieling 

Hold 6: Tirsdag kl. 16.00-18.00
Underviser: Lisbeth
Arthur Scheel Leth
Cecilie Prip
Cirkeline Sørensen
Emma U. Skjødt
Esther Therese Qvortrup
Gustav R. Nørregren Nielsen
Julie Vestergaard Vorbeck
MajaSofia Roed Garza
Maria Kondrup Jensen
Othilie Andersen
Sara Rose Murray
Tora Hafdis Jochumsen

Hold 7: Tirsdag kl. 18.30-20.30
Underviser: Jan
Caroline A. Birkebæk Thomassen
Clara Egemark Strangholt
Isabella Sørensen
Jeppe Caspersen
Jonas Østergaard
Josefine Mejlvang
Josefine Munk Jacobsen
Lærke Soelberg
Matilde Værum
Molly Aune List
Nanna Nikolajsen
Sarah Dyrholm
Silje Darby

Hold 8:  Tirsdag kl. 18.30-20.30
Undervisere: Lisbeth & Krogen
Annika Helene Sørensen
Augusta Detlefsen
Camille Bech
Cecilie Skiffard
Emil Friis
Frederikke Alm
Ida Marie Kjær Larsen
Juliane Lausen
Julie Rostgaard Nielsen
Mejse-Marie Riis Panduro
Mia Cannon
Mikkel Hornbæk Thomsen
Signe Holland
Sofie Christensen
Sophie Berg Gertsen

Hold 9: Torsdag kl. 18.30 -20.30
Undervisere: Jan & Laura
Anastasiya Pedersen
Anders Dondes
Caitlin Sheedy Jensen
Caroline M. Alm 
Jakob Sass Larsen
Johan Meineche
Laura Henriksen
Laust Duus Nielsen
Maria E. Andersen
Maria-Helene Riisberg
Olivia Olsen
Rasmus Kjob
Signe Ulstrup
Sofia Helene Klausen
SØ – Sørine Kyndesen

Hold 10: Torsdag kl. 18.30-20.30
Underviser: Lisbeth 
Asger S. Andersen
Emil H. Lockwood
Frederikke Duch Helsinghoff
Jens Weinreich Christensen
Juliane Helga Hansen
Kikki – Kirstine Marie Krog
Maja Krog Andersen
Maya Øbakke
Mikkel Schmidt
Stine Kjeldsen
Victor Alm

Hold Delhi: Onsdag kl. 18.15-20.15
Undervisere:Lisbeth & Jan
Anna Ellinor Rønnow Rahbek
Caitlin Sheedy Jensen
Caroline M. Alm 
Christian Værum
Elvira Katine Garsdal Brøsted
Florentin Marin
Frederikke Alm
Jakob Sas larsens Vedersø
Jeppe Caspersen
Lærke Rosa Rasmussen
Maya Nymann Løgstrup
Sarah Dyrholm