Forårssæson 2020 – sæson 32

Der er flyttet rundt på et par gamle elever, så tjek om du kan den dag. Husk det er udfordrende og en gave at møde nye mennekser.

Vi byder 21 nye elever velkommen.

Hold 1: Mandag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Lisbeth & Mikkel
Asta Dondes
Cornelia Mynthe Frydensbjerg
Felix Berg Andersen
Lili Malle Hermansen
Lisa Jensen
Liva Riemann Lindholt
Liva Vindelev Vengsgaard
Maise Blumensaat Ingstrup
Malou Frank
Olga Bylling
Sarah Simonsen
Simone Larsen
Sonja Junski Rützou
 Hold 2: Tirsdag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Jan & Krogen
Agnete Arnesen
Aliah Lund
Anna-Rose Bertelsen
Camilla Castberg Berring
Dicle Sara Atas
Karla Gry Skov
Liva Bromann Mølbæk Petersen
Malou Roth
Nana Nygaard Kaad
Rebecca Thestrup Overvad
Regitse Olesen
Sara Elisede dos Santos Lopes Semedo
Sara Engelbrecht Larsen
Selma Amstrup
Smilla Bøhl Simonsen
Viola Kristine Garsdal Brøsted
Hold 3: Torsdag 16.00 – 18.00
Undervisere:  Jan & Kjeldsen 
Emilie Nielsen
Emma Lundbøl
Emma Nikolajsen
Frida Roed Garza
Gry Victoria Antonsen
Havanna Bailey
Johan Oliviera Nielsen
Luna Kimose
Mathilde Knudsen
Mille Olivia Hansen
Nanna Pawelzcyk Rimpler 
Sasja Thurai
Silja Malik Poulsen
Silje Dalgas Bang
Sille Blegvad Jensen
Trine Buch Mikkelsen
Victoria Hvas
Hold 4: Onsdag 16.00-18.00
Undervisere:  Laura & Mathilde
Cornelia Rydder
Ella Johansen
Ellen Kirstine G. Nørregaard
Emma Hansen
Karla Andersen
Marie Lassen
Milla Malou Henriksen
My Nottelmann
Naja Wraa
Olivia Glavind Hultquist
Signe Liv Callisen
Sophie Mogensen
Victoria Overgaard Schou Sørensen
Hold 5:  Torsdag 16.00-18.00
Underviser:  Laura
Albert Sams Simonsen
Alberte Schøler
Alma Fischer Ryttergaard
Anna Amstrup
Caroline Volstrup Andersen
Frigg Dipo
Gustav R. Nørregren Nielsen
Jonas Engelbrecht
Lucas Buchhave
Ludvig Brøsted
Mille Ellegaard
Monika Julie Sørensen
Olivia Beier Ommen
Sofia Warnat Andersen
Sofie Amalie Bilstrup
Sofie Guldhammer
Vibeke Nieling 
Hold 6: Tirsdag kl. 16.00-18.00
Underviser: Lisbeth
Anna-Maj Nielsen
Cecilie Prip
Cirkeline Sørensen
Ester Therese Qvortrup
Julie Vestergaard Vorbeck
Laura Berritt Olesen
MajaSofia Roed Garza
Maria Kondrup Jensen
Maya Nymann Løgstrup
Sara Rose Murray
Sofia Nielsen
Hold 7: Tirsdag kl. 18.30-20.30
Underviser: Jan
Alberte Steenfeldt Jensen
Arthur Scheel Leth
Clara Egemark Strangholt
Emma U. Skjødt
Isabella Sørensen
Josefine Mejlvang
Josefine Munk Jacobsen
Lærke Soelberg
Mathilde Salomonsen
Matilde Værum
Molly Aune List
Nanna Nikolajsen
Hold 8: Tirsdag   18.30-20.30
Undervisere:  Lisbeth & Krogen
Annika Helene Sørensen
Augusta Detlefsen
Emil Friis
Frederikke Alm
Hans Christian Heibøll Sørensen
Jonas Østergaard
Juliane Lausen
Julie Rostgaard Nielsen
Marie Trier Herbst
Mejse-Marie Riis Panduro
Mia Cannon
Sofie Christensen
Sophie Berg Gertsen
Hold 9: Torsdag   18.30 -20.30
Underviser: Jan 
Anastasiya Pedersen
Anders Dondes
Caitlin Sheedy Jensen
Camilla Madsen
Caroline M. Alm 
Elvira Katine Garsdal Brøsted
Jakob Sass Larsen
Jeppe Caspersen
Laura Henriksen
Laust Duus Nielsen
Lærke Rosa Rasmussen
Maria E. Andersen
Rasmus Kjob
SØ – Sørine Kyndesen
Hold 10: Torsdag kl. 18.30-20.30
Underviser: Lisbeth 
Asger S. Andersen
Christian Værum
Emil H. Lockwood
Florentin Marin
Juliane Helga Hansen
Laura Alm
Maja Krog Andersen
Mikkel Schmidt
Stine Kjeldsen
Victor Alm