Nye hold – Sæson 33

Vi starter i uge 34……. altså fra mandag den 17. august.

Hvis det er helt galt med dit nye hold og dagen du skal øve, så prøv at kontakt Lisbeth, så ser vi hvad vi kan gøre.

Hold 1: Mandag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Lisbeth & Elvira
Ane Rubach
Asta Dondes
Emilie VestergaardVorbech
Lili Malle Hermansen
Lisa Jensen
Liva Riemann Lindholt
Maise Blumensaat Ingstrup
Olga Bylling
Signe Merrild Thuesen
Silje Esther Berg Arvesen
Simone Larsen
Sonja Junski Rützou
 Hold 2: Tirsdag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere: Jan & Mikkel
Agnete Arnesen
Aliah Lund
Anna-Rose Bertelsen
Camilla Castberg Berring
Felix Berg Andersen
Karla Gry Skov
Liva Bromann Mølbæk Petersen
Liva Vindelev Vengsgaard
Malou Roth
Nana Nygaard Kaad
Regitse Olesen
Ronja Zech Detlefesen
Sara Engelbrecht Larsen
Selma Amstrup
Silje Vraa Heldbo
Smilla Bøhl Simonsen
Viola Kristine Garsdal Brøsted
Hold 3: Torsdag kl. 16.00 – 18.00
Undervisere:  Jan & Kjeldsen 
Emilie Nielsen
Emma Lundbøl
Emma Nikolajsen
Frida Roed Garza
Gustav Amby Pedersen
Gry Victoria Antonsen
Johan Oliviera Nielsen
Mille Olivia Hansen
Nanna Pawelzcyk Rimpler 
Olivia Glavind Hultquist
Rebecca Thestrup Overvad
Rosa Dorf
Silja Malik Poulsen
Silje Dalgas Bang
Sille Blegvad Jensen
Trine Buch Mikkelsen
Victoria Hvass
Hold 4: Onsdag 16.00-18.00
Undervisere:  Laura & Kjeldsen
Aurora Christensen
Cornelia Rydder
Ella Johansen
Emma Hansen
Hannah Quist
Havanna Bailey
Karla Andersen
Luna Kimose
Mathilde Knudsen
Milla Malou Henriksen
Signe Liv Callisen
Simone Frost 
Sophie Mogensen
Victoria Overgaard Schou Sørensen
Hold 5:  Torsdag kl. 16.00-18.00
Underviser: Laura & Mikkel
Alberte Schøler
Alma Fischer Ryttergaard
Anna Amstrup
Caroline Volstrup Andersen
Dicle Sara Atas
Ellen Kirstine G. Nørregaard
Gustav R. Nørregren Nielsen
Jonas Engelbrecht
Ludvig Brøsted
Marie Lassen
Mille Ellegaard
Monika Julie Sørensen
Naja Wraa
Sofie Guldhammer
Sofie Warnet 
Vibeke Nieling 
Hold 6: Tirsdag  kl. 16.00-18.00
Underviser:  Lisbeth
Anna-Maj Nielsen
Cecilie Prip
Chili Nielsen
Cirkeline Sørensen
Frederikke Normann Womack
Julie Vorbech
Laura Berritt Olesen
MajaSofia Roed Garza
Maria Kondrup Jensen
Maya Nymann Løgstrup
Naya V. S. Jørgensen
Sofia Nielsen
Sofie Bregnhøj
Sofie Louise Tinggaard
Hold 7: Tirsdag  kl. 18.30-20.30
Underviser: Jan
Arthur Scheel Leth
Christian Wienberg Honoré
Emma U. Skjødt
Ester Therese Qvortrup
Isabella Sørensen
Josefine Mejlvang
Josefine Munk Jacobsen
Lise-Marie G. B. Pedersen
Lærke Soelberg
Matilde Værum
Molly Aune List
Nanna Nikolajsen
Sara Rose Murray
Hold 8: Tirsdag kl. 18.30-20.30
Undervisere: Lisbeth/Krogen
Annika Helene Sørensen
Augusta Detlefsen
Clara Egemark Strangholt
Emil Friis
Hans Christian Heibøll Sørensen
Juliane Lausen
Marie Trier Herbst
Mejse-Marie Riis Panduro
Oskar Vinge
Rebecca H. O. Pedersen
Sophie Berg Gertsen
Hold 9: Torsdag  kl. 18.30 -20.30
Underviser: Jan 
Anastasiya Pedersen
Anders Dondes
Caroline M. Alm 
Elvira Katine Garsdal Brøsted
Frederikke Alm
Jakob Sass Larsen
Jeppe Caspersen
Laura Henriksen
Laust Duus Nielsen
Lærke Rosa Rasmussen
Maria E. Andersen
Rasmus Kjob
SØ – Sørine Kyndesen
Zandra Kristensen
Hold 10: Onsdag kl. 18.30-20.30
Underviser: Lisbeth 
Asger S. Andersen
Christian Værum
Emil H. Lockwood
Florentin Marin
Jens W. Christensen
Juliane Helga Hansen
Laura Alm
Leonora S. Wentzer
Maja Krog Andersen
Mikkel Schmidt
Stine Kjeldsen